خانه / خارجی / تست گوگل آندرویید فوری در جریان های درخواستی به mobes

تست گوگل آندرویید فوری در جریان های درخواستی به mobes


گوگل تست فوری آندرویید, نرم افزار های موبایل فرمت تحویل توسط جریان نه به عنوان فایل های دانلود شده آغاز شده است.

“امروز، تعداد کمی از این برنامه های فوری در دسترس خواهد بود برای کاربران آندروید برای اولین بار در آزمون محدود از جمله برنامه ها از BuzzFeed آرزو پریسکوپ و Viki,” گفت: مهندس نرم افزار گوگل مهبد Aurash در پست وبلاگ در دوشنبه. “با جمع آوری بازخورد کاربر و امکان در محصول، ما به گسترش تجربه به برنامه های بیشتر و بیشتر کاربران قادر خواهید بود.”

تمایز بین جریان و برنامه های دانلود شده ممکن است به نظر می رسد ناچیز، اما آن تجربه کاربر معنی داری delineates-آندرویید فوری را می توان استفاده به محض اینکه کاربر برنامه در لینک وب جای تنها پس از برنامه دانلود شد، نصب و باز را انتخاب می کند.

آندرویید فوری باید خدمت به پنهان کردن خط بین برنامه های وب و آندرویید در Chromebooks که از سیستم عامل کروم نسخه ۵۳ شامل توانایی برای دانلود و اجرای برنامه های آندروید. آندرویید فوری مانند وب سایت های رفتار و سرعت برنامه های وب با توجه به شبکه در دسترس به جای یک مجموعه کامل از برنامه فایل های مقیم در دستگاه شود.

زندگی آسوده تر در app کاربران نیاز به توسعه دهندگان برای انجام کمی اضافی کار. Google توصیه می کند که توسعه دهندگان آندروید قرار دادن برنامه های خود را در رژیم غذایی به منظور کاهش حجم APK که به بیش از شبکه یک راه یا دیگری به کاربر منتقل می شود. این شامل پیرایش استفاده نشده منابع کتابخانه ها، کاهش نرخ فریم انیمیشن با استفاده از اشیاء به صورت پویا ایجاد شده را به جای تصاویر، به حداقل رساندن فشرده گرافیک و تکنیک های دیگر.

برنامه های فوری نیز نیاز به حمایت از پیمایش آدرس و نشانی از طریق لینک های نرم افزار که ممکن است نیاز به refactoring کد. علاوه بر این، آنها نیاز به پیاده سازی مدل اجازه زمان اجرا ۶٫۰ اندیشه.

چه بیشتر، توسعه دهندگان نیاز به modularize برنامه های خود را برای منزوی کردن ویژگی های آندروید است که در برنامه های فوری در دسترس نیست. این خدمات عبارتند از قابلیت های مانند خدمات پس زمینه فشار و دسترسی به شناسه های منحصر به فرد دستگاه، از جمله تنظیمات امن اندیشه شناسه (SSAID)، ساخت سریال، آدرس مک، IMEI و IMSI. شناسه تبلیغات با این حال هنوز هم در دسترس است.

سود برای توسعه دهندگان است که پس از یک برنامه در دستگاه جریان شده است، برنامه کامل نصب می شود و بر روی دستگاه که استفاده مداوم احتمالاً باید باقی می ماند.

اما برنامه های فوری بهبود فرایند است که به طور فزاینده ای به نظر می رسد شکسته. معیارهای شرکت comScore گزارش سال گذشته که ۴۹ درصد از آمریکایی ها به طور متوسط هر برنامه در ماه داده شده دانلود نیست. همچنین استفاده از تلفن همراه وب سایت گفته (+ ۸۲ درصد از سال ۲۰۱۴) در حال رشد است در سرعت سریع تر از استفاده تلفن همراه نرم افزار (+۴۵ درصد از سال ۲۰۱۴). چنین چهره های تعدادی از سازمان های خبری سال گذشته منجر به اعلام برنامه رونق بیش از است.

در حالی که برنامه های تلفن همراه به طور گسترده ای استفاده می شود باقی می ماند، بسیاری از استفاده از آن می رود به چند برنامه های انبوه مردمی. برترین ها موبایل هفت سال گذشته یا توسط گوگل و یا فیس بوک، با توجه به comScore متعلق به شد. برنامه ها از سایر شرکت ها و افراد رو به مبارزه سخت توجه نصب و به طور منظم استفاده می شود.

که چالش حاد تر می شود هنگامی که یک برنامه بر روی دستگاه ها و دیگر برنامه های لود شده است، که در آن آن فراموش نادیده گرفته و یا ممکن است. دستگاه تلفن همراه رابط محدودیت نصب برنامه ها خیلی وقت گیر با زحمت پیدا می توانید.

میان مختلف فن آوری های جدید برای کشف محتوا و توزیع که دینامیک وب سنتی جستجو و app فروشگاه – chatbots صوتی مبتنی بر تعامل و خدمات یکپارچه به برنامه های چت – تغییر می تواند گوگل مترقی برنامه های وب (PWAs) تحت فشار بوده است.

به عنوان استانداردهای وب بالغ برای فعال کردن قابلیت نیست و به عنوان مرورگر پیاده سازی این استانداردها، PWAs برای آندرویید فوری نسبتا به راحتی می تواند در پر. ویژگی PWAs – بارگذاری سریع پاسخ و توانایی کار در حالت آفلاین – کم و بیش همان آندرویید فوری هستند. در حالی که اندیشه برنامه ها مزایای خاص مانند بالقوه گنجاندن در بازی گوگل PWAs محاسن قابلیتها و زنده بودن فراتر از اکوسیستم گوگل خود مانند بهتر جستجوی مبتنی بر محتوا را داشته باشد.

تا به امروز، برنامه های مبتنی بر تکنولوژی وب نه نیز انجام یا نیز، به عنوان برنامه های بومی در دستگاه های تلفن همراه دریافت شده. اما اگر به روز رسانی آینده از مرورگرهای سافاری اپل و مایکروسافت لبه پیاده سازی پشتیبانی از فناوری های وب مانند ServiceWorkers و سپس PWAs را می تواند تبدیل به آندرویید فوری و یا دیگر برنامه های تلفن همراه بومی. ®

حمایت مالی: هویت مشتری و مدیریت دسترسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *